Erciş Haberleri

Polis tacizi Leman’ın kapağında: Elimi taciz etti

Haftalık mizah dergisi Leman, Ankara’da bir eyleme katılan üniversite öğrencisi Merve Demirel’in gözaltına alındığı sırada polis memurunun cinsel tacizine uğraması skandalını kapağına taşıdı.

İLGİLİ HABER: POLİSTEN EYLEMCİYE KAMERALAR ÖNÜNDE CİNSEL TACİZ

Kameraların gözü önünde yaşanan tacizi kapak yapan Leman, “Ankara’da gözaltına aldığı eylemci genç kızı taciz ederken kameralara yakalanan polis memuru şok etti. Ankara Emniyet Müdürlüğü’nün açıklaması da tuzu biberi oldu. “Gözaltına direnmesi sonucu basına yansıyan görüntüler ortaya çıktı! Kızın babası da FETÖ’cüydü” ifadelerini kullandı. İşte Leman’ın o kapağı:

Resmi Twitter'da görüntüle

LeMan

@lemandergisi

LeMan bayilerde…

İLGİLİ HABER: ANKARA EMNİYETİ’NDEN TACİZ AÇIKLAMASI: ‘BABASI FETÖ’CÜ’

Artı Gerçek’e konuşan Merve Demirel, yaşananları şöyle anlatmıştı: TAYAD olarak 16 Şubat günü halkın avukatlarının açlık grevinin 24. gününde, hukuksuzca tutuklanmalarına karşı Sakarya Caddesi’nde basın açıklaması yaptık, 3 kişiydik. Polisin müdahalesi oldu. Gözaltına alınırken bir polis tacizde bulundu, bu da görüntülendi. Polisin haysiyetsizce yaptığı muamelenin yarattığı utanç kesinlikle polise aittir. Bu utanç bana yüklenemez. Haysiyetsizleştirilen, itibarsızlaştırılan ben değilim, tacizci polistir.

İLGİLİ HABER: POLİSİN TACİZ ETTİĞİ GENÇ KADIN: UTANÇ POLİSE AİT

Ankara Emniyet Müdürlüğü, taciz haberleri üzerine resmi internet sitesinden açıklama yapmıştı. Emniyet, Demirel’in babasını ‘FETÖ’cü olmakla suçlamıştı.

Artı gerçek

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.